Občerstvení - Bar - Pergola

Přímo uprostřed areálu se nachází hlavní budova, ve které je bar, šatna pro sportovce, sociální zařízení. Dále velká prosklená pergola s přilehlou venkovní terasou.

Bar s krbem, televizí a sezením pro cca 10 osob, nabízí: čepovaná piva, nealko sortiment od Kofoly, vína z moravy, několik druhů kávy, alko i nealko nápoje. K jídlu je tu např. nakládaný hermelín, pizza Gladiátor, Chlumecká klobása, chléb se sádlem, cibulí a škvarky, domácí koláče, preclíky, ... . Pro ubytované hosty se zde podává snídaně.

Obědy, večeře, rauty, grilování domlouvat individuálně předem. Pro ubytované je k dispozici malá kuchyňka.

Vedle baru je pergola (pronajímá se zvlášť) s kapacitou 50-60 osob, nachází se zde velký žulový gril s plotnou na pečení a grilování nejrůznějších dobrot. U ní je otevřené ohniště s roštem a nad ním udírna.(to vše obsluhuje pouze personál) Pro firemní i jiné akce je zde promítací plátno s projektorem. k pergole ještě patří venkovní slunná terasa s dalším sezením pro 20 osob.

Na svatby, oslavy a jiné velké akce Vám připravíme nabídku přesně na míru od přípitku až po raut. Stačí nám sdělit Vaši představu a vše ostatní necháte na nás.